Czego możesz się spodziewać?

W naszej szkole spełniają się marzenia. Chcesz, to sam sprawdź. Czekamy na Ciebie!!!!

Żaden pomysł nie jest zły jeśli nikomu ani niczemu nie szkodzi. Działamy zespołowo i indywidualnie. Wszystko skrojone jest tu na Twoją miarę. Zależy tylko od tego: Czy chcesz?

Jestem tu bo uwielbiam kontakt z kreatywnymi, pełnymi pasji i zaangażowanymi osobowościami. Inspirujemy i uczymy się od siebie. W tej szkole posiadanie własnej opinii i pomysłu na siebie jest zawsze mile widziane. 🙂

Monika Aleksandrowicz

nauczyciel

Uwielbiam budzić wyobraźnię, rozwijać świadomość i animować procesy samorozwoju – a w Skibie mogę to robić na zajęciach!

Łukasz P. Michoń

nauczyciel

Jestem w Skibie dlatego że to miejsce nadaje kierunek mojemu rozwojowi i wyposaża mnie w umiejętności, które przydadzą mi się niezależnie od tego czym w przyszłości będę się zajmować.

Alicja Szewczyk

słuchaczka

Skiba otwiera umysł, dusze i ciało, na odkrywanie nowej wizji siebie, w bezpiecznym otoczeniu dobrych dusz.

Małgorzata Furtak

słuchaczka

Jestem w SKIBIE bo lubię robić filmy i fascynuje mnie tworzenie kina.

Marek Hamera